MASZYNY PRODUKCJA SERWIS O NAS KONTAKT

O NAS

Aktywnie działamy na rynku poligraficznym od roku 1994. Sprzedajemy, instalujemy i serwisujemy nowe i używane maszyny w ścisłej współpracy z naszymi dostawcami, często pomagając również uzyskać finansowanie czy przejść przez proces dokumentacji unijnej.

Produkujemy szeroką gamę narzędzi takich jak: cylindry magnetyczne, drukowe, wałki do lakieru, do embossingu, koła zębate itd. Dzięki zaufaniu klientów, ciągle pogłębianemu doświadczeniu i nieustannemu rozwojowi zdobyliśmy ugruntowaną pozycję na rynku polskim i zagranicznym.

Świadczymy usługi w dziedzinie produkcji i regeneracji cylindrów magnetycznych, wałków drukowych i kół zębatych. Dzięki posiadanym kwalifikacjom i długiemu doświadczeniu gwarantujemy wykonanie produktu najwyższej jakości.

Serwis Rotary ma wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pomoc techniczną i wsparcie klientom, którzy wymagają szybkiej pomocy i uzyskania rzetelnych informacji w możliwie najkrótszym czasie.

Rotary jest wieloletnim członkiem Polskiej Izby Fleksografów.