MASZYNY PRODUKCJA SERWIS O NAS KONTAKT

PRODUKCJA

Produkujemy szeroką gamę narzędzi takich jak: cylindry magnetyczne, drukowe, wałki do lakieru, do embossingu, koła zębate itd. Dzięki zaufaniu klientów, ciągle pogłębianemu doświadczeniu i nieustannemu rozwojowi zdobyliśmy ugruntowaną pozycję na rynku polskim i zagranicznym.

CYLINDRY MAGNETYCZNE

Nasze cylindry magnetyczne wykonane są z najwyższej jakości stali, bandy zahartowane do twardości 60-62 Hrc. Koła zębate są ulepszane do twardości 33 Hrc oraz czernione. To co wyróżnia Rotary Sp. z o.o. spośród innych producentów cylindrów na rynku to solidna i przemyślana konstrukcja walców, która umożliwia wymianę band oraz późniejsze regeneracje.

CYLINDRY DRUKOWE

Cylindry drukowe z Rotary wykonane są z aluminium. Dla podniesienia odporności na zarysowania wałki poddawane są anodyzowaniu (także na twardo). Na prośbę klienta lub przy zaleceniach producenta nasze cylindry mogą być wyposażone w koła zębate szlifowane i hartowane o wysokiej klasie dokładności, co zapewnia idealną jakość druku (bez tzw. prążkowania). Cylindry wykonywane są na nowoczesnych tokarkach CNC, które pozwalają na bardzo precyzyjną obróbkę.

WAŁKI POWIETRZNE

WAŁKI DO EMBOSSINGU

PRZECIWCYLINDRY

GILOTYNY

KOŁA ZĘBATE

WAŁKI GUMOWE DO KAŁAMARZY